Bowling

Bowling Ren to kręgielnia wyposażona w cztery tory do gry w kręgle. Pozwala to na rozgrywanie różnego rodzaju turniejów i gier towarzyskich zarówno indywidualnych jak i grupowych. Wygodne loże pozwolą na miłe spędzanie chwil pomiędzy rzutami a przytorowe stoliki dają możliwość odpoczynku i napicia się napoi alkoholowych oraz bezalkoholowych.
Bowling Ren to doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych – urodzin, firmowych spotkań integracyjnych czy po prostu wypadu ze znajomymi na kręgle.
W naszej kręgielni znajdziesz również:
Bilard – stół bilardowy daje możliwość spokojnego spędzenia czasu na grze w bilard. Do dyspozycji mają Państwo kije, podpórki oraz kredę. Wygodne fotele i kanapy pozwolą na chwile relaksu i koncentracji pomiędzy grami.
Dart – elektroniczna tarcza do gry w lotki pozwalają na rozgrywanie turniejów indywidualnych i drużynowych oraz trening celności.
Bar – w pełni wyposażony w napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe, przekąski oraz oczywiście Browar Kociewski.

Kręgielnia jest częścią Hotelu Ren oraz Browaru Kociewskiego.

Rezerwacji możesz dokonać pod numerem telefonu:
723-109-110

Godziny otwarcia Bowling Ren:

Poniedziałek- czwartek 12.00- 22.00
Piątek- Sobota 12.00- 23.00
Niedziela 12.00-20.00

Informujemy, że telefon czynny jest codziennie w godzinach otwarcia Bowling Ren. Uwaga w przypadku dużego obłożenia Gości i wielości zamówień mamy utrudnioną możliwość odbierania telefonu, gdyż w tym czasie obsługujemy Gości na miejscu; będziemy wdzięczni za cierpliwy kontakt. Dokonywanie rezerwacji na piątek i sobotę, rekomendujemy dokonywać z przynajmniej 3-dniowym wyprzedzeniem. Informujemy, że nie dokonujemy rezerwacji przez Facebooka oraz SMS.

Zobacz nas od środka!

Sprawdź jak wygląda Browar od środka! Kliknj tutaj i zobacz nasz wirtualny spacer!